Засвітіть серця щирістю і любов’ю

Шановні брати і сестри!

У час особливого періоду життєвих випробувань української нації на міцність кожен з нас має стати «кутовим камінцем» незборимої споруди монолітної держави. Адже при всебічній підтримці світової громади, людей, зачарованих нашою стійкістю і героїзмом українських воїнів, право на самозбереження і самоідентифікацію є нашою хресною стежиною.

Сьогодні багато співгромадян знаходяться в умовах критичних загроз для життя, а ті, хто вирвався із тенет ворожої окупації, хто набув статусу «тимчасових переселенців», в переважній більшості, опинилися в некомфортних умовах, коли втрачено спокій, розбито надії, а, найгірше, немає можливості забезпечити себе та рідних — найнеобхіднішим…

Маючи дотичність до волонтерської діяльності щодо підтримки тимчасових переселенців на теренах Яблунівської територіальної громади, усвідомлюю, що є якесь, цілком невчасне, розхолодження серед краян і діаспори щодо підтримки тих, хто втратив рідні домівки, можливість заробітків, а часто — й надію на завтрашній день.

Давайте хоч на час воєнної інтервенції московської орди навчимося віддавати «десятину» від власних прибутків на виконання християнського обов’язку — нагодувати і одягнути ближніх. Допоможімо собі отримати підтвердження власної небайдужості, засвітивши серця щирістю і любов’ю…

Наша невелика спільнота волонтерів Яблунівщини запрошує усіх небайдужих відчути себе частиною єдиного організму, особливо тих, хто працює за кордоном, тих, хто знайшов свій прихисток серед діаспори на землях заможних держав, допомогти нам, найперше, — прогодувати знедолених гостей, бо не можна перекласти це завдання тільки на тих, хто виявив гостинність і прийняв до своїх домівок переселенців.

Нам необхідно в кожному населеному пункті створити запас продуктів, засобів гігієни, миючих засобів, одягу та взуття. А тих краян, котрі знаходяться за межами української зболеної землі, просимо організовувати гуманітарні вантажі, які ми готові доставляти до центру волонтерської підтримки в Яблунові. Будемо дуже вдячні за розуміння і довіру.

Микола Васкул,
начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яблунівської селищної ради.

Р.S. Щиро дякую Святославові Костинюку за отриману від косівських волонтерів гуманітарну підтримку для тимчасових переселенців, які знайшли прихисток в межах Яблунівської територіальної громади. Одяг, гігієнічні засоби, дитяче харчування розвантажені в Яблунівському будинку культури.

«Гуцульський край», №14, 8.04.2022 року

Share