Що треба знати тим, хто вирішив вступити в територіальну оборону

Щоб вступити у резервні підрозділи Сил ТрО, потрібно звернутися до територіальногоцентру комплектування і соціальної підтримки за місцем проживання чи реєстрації.

Наголошуємо, що підписання контракту та служба у резерві Сил ТрО — це добровільне рішення кожного громадянина України. Сили територіальної оборони (ТрО) складаються з трьох складових:

  • Перша — штат мирного часу. Його чисельність 10 тисяч осіб. Це професійні військові, які формують ядро батальйонів і бригад. Всі вони несуть службу за контрактом з ТрО.
  • Друга — штат особливого періоду. Це цивільні громадяни, які пройшли відбір та уклали контракт про службу в резерві ТрО. Держава закріплює за ними зброю, проводить навчання і злагодження.
  • Третя — добровільні формування територіальних громад. Вони можуть бути створені лише з ініціативи командування Сил ТрО та ухвали Головнокомандувача ЗСУ.

Зараз розгортається штат мирного часу. Після чого розпочнеться систематичний набір до резерву. І вже після сформованого резерву розглядатиметься питання розгортання добровільних формувань територіальних громад.

За повідомленням ОДА.

Проводиться набір на військову службу за контрактом у батальйон Косівської територіальної оборони

Косівський територіальний центр комплектування і соціальної підтримки (РТЦК і та СП) проводить набір на | військову службу за контрактом у батальйон територіальної оборони осіб рядового, сержантського та офіцерського складу віком від 20 до 55 років, придатних за станом здоров’я, які будуть проходити військову службу в Косівському районі, і Середня заробітна плата — і від 12 тис. грн.

Звертатись у Косівський РТЦК та СП за адресою: с.Старий Косів, вул. Шевченка, 2д, тел. (096) 8616020

Share