Армія обороняє на фронті, а порядок на своїй території — справа кожного

27 січня у Косівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС.

Акцентували увагу на створенні штабу Територіальної оборони України в Косівському районі. Адже Збройні сили України обороняють на фронті, а порядок на своїй території — справа кожного. Насамперед це спокій у кожному селі та місті.

На заході був присутній Валерій Фединчук — сержант-інстуктор територіального штабу. Він докладно розповів про структуру штабу Територіальної оборони України в Косівському районі та її комплектування, а також про переваги служби в теробороні.

Двоє безробітних вирішили підписати контракт про службу в Територіальній обороні України. Автор цієї публікації ознайомила присутніх з послугами, які надають цій категорії безробітних з пошуку та підбору підходящої роботи, можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, організації підприємницької діяльності.

Такі безробітні мають право на одноразове отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації. Під час зустрічі також обговорили питання соціальної та психологічної адаптації військовослужбовців, які повернулися до цивільного життя.

Т. Романчич,
провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

«Гуцульський край», №5, 4.02.2022 р.

Share