Повір у себе — і в тебе повірять інші

20 листопада, в День спільних дій в інтересах дітей, було відкрито VI районний фестиваль творчості дітей та молоді з обмеженими функціональними можливостями «Повіру себе», головна мета якого — виявити та підтримати творчі надбання дітей і молоді з обмеженими функціональними можливостями, допомогти їм самореалізуватися, подолати ізольованість та привернути увагу громадськості до проблем дітей та молоді цієї категорії.

На фестиваль прибуло більше 50 дітей та молоді з сіл району. Вони взяли участь у конкурсах з таких номінацій: літературна творчість, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

Роботи оцінювало журі, до складу якого входили студенти Косівського інституту ПДМ ЛНАМ.

Кожному учаснику фестивалю «Повір у себе» було вручено грамоти сектора у справах молоді та спорту РДА і Косівського РЦСССДМ, а також подарунки, кошти на придбання яких виділили районний відділ освіти і сектор у справах молоді та спорту.

Під час фестивалю урочисту та святкову атмосферу створили виступи дітей з центру дитячої творчості.

У фестивалі також взяли участь діти з Яблунівської спеціалізованої школи-інтернату, які приїхали привітати його учасників.

Хочеться відзначити роботу педагога-організатора Пістинської ЗОШ М.П.Мосейчук, яка активно залучала дітей цієї категорії до участі у фестивалі, а також роботу педагога-організатора Стопчатівської ЗОШ О.І.Сав’юк, яка допомагає організовувати заходи, пов’язані з дітьми-інвалідами.

Після закінчення урочистої частини фестивалю, дітей та гостей запросили до «солодкого столу».

Свято закінчилося, діти роз’їхалися по домівках з надією зустрітися знову, щоб проявити свої захоплення, таланти, здібності та знайти нових друзів.

Косівський РЦСССДМ висловлює щиру подяку за підтримку фестивалю працівникам центру дитячої творчості, відділу освіти, сектора у справах молоді та спорту РДА, підприємцям О.Я.Присяжній та Г.С.Бончук.

Н. Бородайкевич,
провідний спеціаліст відділу
соціальної роботи
Косівського РЦСССДМ

Share