Карпати «Кути» — перший володар кубка Кутської тергромади

На попередньому етапі – 1\4 фіналу «вилетіли» команди Великого Рожина та Тюдова.

У першому півфіналі «Карпати» (Кути) у доволі напруженому поєдинку переграли Слобідку з рахунком 9:6, а в другому — Старі Кути майстерно декласували Розтоки з перевагою в 11 м’ячів (11:0).

Фінал вийшов непередбачуваним і напрочуд напруженим. Старокутчани явно не бачили себе в ролі тих, хто наздоганятиме суперника упродовж гри. І ледь не зрівняли рахунок під завісу матчу. Та Кути все ж перемогли — 4:3, піднявши невдовзі над головою новенький кубковий трофей.

Вручали нагороди начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир Подоляк, старійшина футболу Івано-Франківщини Микола Кушнірук і староста с. Старих Кутів Анатолій Бондарєв. Грамоти отримали команда-переможець («Карпати» (Кути), команда-фіналіст (Старі Кути) та їхні гравці.

Кращим воротарем турніру визнано Юрія Андрусяка (Кути), найвправнішим бомбардиром — Олега Гринюка (Старі Кути) та гравцем номер один — Андрія Петрищука (Кути). Усі отримали індивідуальні призи.

Володимир Подоляк передав вітання переможцям і учасникам змагань від імені Кутського селищного голови Дмитра Павлюка та побажання нових футбольних перемог.

Пресслужба Кутської селищної ради.

Share