Кримінальний огляд

1 листопада до Косівського районного відділу поліції надійшли матеріали про те, що працівники НПП «Гуцульщина» у лісовому масиві у селі Великому Рожині виявили крадіжку фото-пастки, яка була встановлена у рамках проекту збереження карпатських лісів і моніторингу копитних тварин. За фактом крадіжки дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України.

2 листопада до Косівського районного відділу поліції надійшло повідомлення від чергового лікаря швидкої медичної допомоги про те, що в селі Акрешорах до приїзду швидкої медичної допомоги помер 49-річний місцевий мешканець. Чоловік проживав з сім’єю. Поліцейські під час огляду місця події слідів насильницької смерті не виявили. Тіло чоловіка доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

3 листопада до Косівського районного відділу поліції звернулася 38-річна мешканка Рожнівської територіальної громади із заявою про те, що її співжитель систематично вчиняє відносно неї психологічне та фізичне домашнє насильство. Чоловік неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст. 173-2 КУпАП) і перебуває на обліку у Косівському РВП. Цього разу слідчі відносно нього розпочали кримінальне провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

4 листопада до Косівського районного відділу поліції із заявою про крадіжку телефону звернулася 47-річна мешканка Яблунівської територіальної громади. Жінка повідомила, що в кінці жовтня невідома особа викрала її мобільний телефон. За фактом крадіжки дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановили особу, яка викрала телефон. Нею виявилася 30-річна місцева жителька. Жінка у скоєному зізналася. Викрадений телефон добровільно віддала працівникам поліції. Досудове розслідування триває.

9 листопада до Косівського районного відділу поліції звернулася секретар сільської ради із заявою про те, що в період часу з 30.09 по 9.11.2021р. з її кабінету невідома особа викрала документи. За фактом крадіжки документів дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 357 Кримінального кодексу України. Проводяться заходи щодо встановлення особи, яка може бути причетною до вчинення кримінального правопорушення.

Косівський РВП ГУНП.

Share