Особлива подія

У відділенні поштового зв’язку №1 м. Косова Івано-Франківської дирекції Акціонерного товариства «Укрпошта» відбулася особлива подія — вручення комфортабельних мобільних автомобілів, які оснащені всім необхідним, щоб забезпечити схоронність матеріальних цінностей, а також створити комфортне перебування бригади пересувного відділення і надавати якісні послуги користувачам Укрпошти.

На подвір’ї відділення поштового зв’язку зібралися працівники, водії, директор Івано-Франківської дирекції АГ «Укрпошта» М.М.Рудий, його заступники Д.Д.Вовчук і Т.Я.Біжик, начальниця ЦПЗ м. Коломиї М.В.Крутофіст і начальниця відділення поштового зв’язку №1 м. Косова Г.М.Левко, голова районної ради З.Ю.Томащук, його заступник Т.П.Фенчук. М.М.Рудий наголосив, що відбувається презентація проекту «Пересувне поштове відділення зв’язку». Завдяки цьому проекту у кожне віддалене село автомобілем вчасно будуть доставлені преса, посилки та зросте кількість послуг, які надаватимуть поштові працівники якісніше. Михайло Михайлович привітав усіх присутніх з цією подією і побажав їм плідної праці.

Голова районної ради З.Ю.Томащук підкреслив, що живемо у нелегкий для нас час.

Важко утримувати велику кількість відділень поштового зв’язку. Зросла вартість на енергоносії. Пересувні поштові відділення зв’язку допоможуть забезпечити їхніх користувачів якісними послугами.

Укрпошта дбає про своїх працівників і клієнтів тому виділила п’ять автомобілів — три для нашого району і два для Верховинського. Голова районної ради З.Ю.Томащук вручив водіям ключі від автомобілів і побажав їм зеленого світла і щасливої дороги.

Текст Вікторії Кушнірчук.
«Гуцульський край», №46, 12.11.2021 року

Share