Пам’ятаємо наших героїв

14 жовтня у селі Вербовці провели патріотичний захід «Героїв Україна пам’ятає». Ми зібралися, щоб вшанувати усіх, хто захищав і захищає нашу землю від загарбників.

Наші односельчани брали участь у всіх військових операціях на території України та за її межами. У цей урочистий день ми низько вклоняємося матерям за те, що виховали справжніх синів-патріотів, які в нерівній боротьбі з ворогом віддають свої сили, здоров’я за нашу незалежність і самостійність.

Священник отець Василь розпочав урочисте дійство молитвою за Україну, згадав історичні події з минулого нашого краю та неспокійне сьогодення на сході країни. Потім виступав з музичним вітанням квартет «Едельвейс» під керівництвом директора Вербовецького будинку культури В.С.Вольського. Звучали пісні: «Молитва за Україну», «Йшли селом партизани», «Гімн Гуцульщини», «Україна в журбі», «Єднаймося, люба родино».

З короткими промовами до присутніх звернулися громадсько-політичний активіст М.В.Цьок, сільський староста І.І.Сусак, спогадами про російсько-українську війну поділився учасник АТО М.М.Лаюк.

Схиляючи голови перед світлою пам’яттю полеглих, ми, молоде покоління, віримо в світле майбутнє і процвітання нашої прекрасної неньки України. Обіцяємо берегти історію рідного народу, правдиво передавати її майбутнім поколінням.

Юстина Волощук.
«Гуцульський край», №43, 22.10. 2021 року

Share