У Косові провели міжобласний турнір з боксу

3–4 липня у місті Косові у спортивному залі Косівського ліцею №2 ім.М.Павлика Косівський спортивний клуб боксу «База» разом з Косівською ДЮСШ «Гірське орлятко», за підтримки відділу освіти Косівської міської ради, спонсорів Андрія Урбановича, Назарія Дуленчука та Романа Савчука провели міжобласний турнір з боксу, присвячений Дню міста Косова.

У ньому брали участь 17 команд з шести областей України: Чернівецької (Вашківці, Чернівці «Колізей-МашЗавод»); Закарпатської (Мукачево, Свалява, Іршава, Лопухів, Тячів, Хуст); Хмельницької (Хмельницький, Чемерівці); Івано-Франківської (Кути, Іванофранківські спортивні клуби СПЗ і «Ринг», Косів); Львівської (Академія боксу Андрія Котельника); Миколаївської (Миколаїв).

Загалом на Косівському рингу мірялися силами понад 130 учасників у різних вікових і вагових категоріях. Серед спортсменів, які прибули на змагання, були і титуловані боксери, зокрема призери України, чемпіони зональної України, чемпіони всеукраїнських і міжнародних турнірів. Незважаючи на таких сильних боксерів, команда місцевих юнаків, яка займається у тренера-викладача Романа Козьменчука, виступила вдало. Перші місця у своїх вікових і вагових категоріях вибороли: Денис Фокшей, Михайло Радиш, Степан Марусяк, Владислав Ігнатюк, Володимир Босак, Данило Гаврищук, Денис Матейчук, Ростислав Соколюк, Володимир Гуцуляк, Роман Волошенюк, Роман Урбанович, Олексій Кальчук, другі — Володимир Андрусяк, Іван Соколюк; третє — Іван Бойчук.

Вихованці Косівської ДЮСШ з Кутської територіальної громади, які.займаються у тренерів-викладачів Сергія Цикаляка та “Дмитра Луцького, також вибороли призові місця: перші — Роман Зазубик,. Олександр Кузменюк, Юрій Кушнірчук, Максим Босович, Дмитро Оринчук; другі — Данило Хаменуїіжо, Денис Комкін, Богдан. Полатайчук, Ігор Шевчук; третє — Артем Соколов. …

Пам’ятні статуетки в номінації: «За крашу техніку» отримали: Денис Холод (Хуст), Степан Марусяк (Косів), Максим Кардаш (Івано-Франківськ), Роман Зазубик (Кути).

Проведення такого турніру на Косівщині — це великий крок уперед в розвитку боксу. Він проводився у нашому місті вперше на такому високому рівні. Не минуло й трьох років з того часу, коли боксом почали займатися у Косові, а вже до нас з’їжджаються команди з різних куточків України.

Роман Козьменчук,
голова правління СКБ «База».

Олександр Михлюк,
інструктор-методист ДЮСШ «Гірське орлятко».

«Гуцульський край», №28, 9.07.2021 року

Share