Команда Рожнів–2 — чемпіон району з волейболу

Як видно з результатів, жоден з шести фінальних матчів не завершився з сухим рахунком 3:0, що свідчить про безкомпромісну боротьбу в кожній грі.

Після того, як всі команди зіграли по дві гри, визначились два лідери: Рожнів-2 та Рожнів-1. Тому доля бронзових нагород вирішувалась у матчі Мишин–Хімчин, в якому сильнішими виявились волейболісти з Хімчина. Хто здобуде чемпіонський титул, мала визначити остання гра між двома рожнівськими командами. Кращого розкладу і не придумаєш. Гравці влаштували вболівальникам справжнє свято. Обидві команди заслуговували на перемогу, але травма пасуючого гравця Ю.Радиша з першої команди і краща гра в захисті волейболістів другої команди, перехилили чашу терезів на їхню користь. Команда Рожнів–2 другий рік поспіль здобуває золоті нагороди.

Після завершення ігор і підбиття підсумків, всі призери чемпіонату були нагороджені медалями та грамотами, а переможець змагань — кубком, які вручав сільський голова Рожнівської територіальної громади Сергій Радиш.

Кращим гравцем чемпіонату району в команді Рожнів–2 визнаний Андрій Томей, у команді Рожнів–1 — Юрій Радиш, у команді Хімчин — Василь Федчук, у команді Мишин — Владислав Кірєєв, а кращим гравцем чемпіонату — Андрій Томчук (Рожнів–2).

Також були відзначені кращі вболівальники чемпіонату. Подарунки — нову волейбольну сітку для Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника і новий волейбольний м’яч для секції з волейболу купила за бюджетні кошти Рожнівська громада.

Хочу подякувати за сприяння у проведенні чемпіонату представникам команд, директорам закладів освіти, які надавали спортивні зали, суддям, які обслуговували матчі, та всім, хто підтримував та вболівав за свої команди.

Сільський спорт покликаний урізноманітнювати життя селян, зміцнювати здоров’я людей, зрештою, відвертати молодь від соціально небезпечних звичок. Що ми всі разом і повинні робити.

Роман Матейчук,
Голова районної федерації волейболу.
«Гуцульський край», №23, 4.06.2021 року

Share