До уваги жителів Косівської територіальної громади!

На VII сесії Косівської міської ради від 26 березня затвердили Комплексну програму соціального захисту населення Косівської територіальної громади, у якій передбачено надання пільг: знижки плати за житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива та скрапленого газу інвалідам зору І і II груп у розмірі 50% та 40%, реабілітованим громадянам — 50%, учасникам бойових дій ОУН-УПА — 75%, постраждалим під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та сім’ям військовослужбовців, які поранені у розмірі 75%.

У програмі соціального захисту населення Косівської територіальної громади також передбачено: надання додаткових виплат ветеранам ОУН-УПА, бійцям-добровольцям; додаткових виплат одному з батьків на неповнолітніх дітей до досягнення ними 18-річного віку, непрацездатним батькам, загиблих під час проведення
АТО; допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, інвалідам І та II групи.

Передбачено одноразові фошові допомоги: сім’ям загиблих військовослужбовців, що перебували в зоні АТО; військовослужбовцям, які бажають проходити службу за контрактом; на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; жителям, які досягли 100-річного віку; ветеранам ОУН-УПА до Дня Перемоги (9 травня) та Дня захисника України (14 жовтня).

Перелік документів необхідних для оформлення пільг: заява, відомість про забезпеченість житловою площею, копія паспорту та ідентифікаційного номера, копія документа, який підтверджує певний соціальний статус і надає право на отримання пільги, заява з банку про відкриття рахунку (для твердого палива).

Перелік документів необхідних для отримання додаткових виплат та одноразових допомог: заява, копія паспорту та ідентифікаційного номера, копія документа, який підтверджує певний соціальний статус та надає право на отримання допомоги або виплати, заява з банку про відкриття рахунку.

Для отримання відповідних допомог і пільг просимо звертатися до Центру надання адміністративних послуг Косівської міської ради за адресою: м. Косів, майдан Незалежності, 11.

Косівська міська рада.

Share