Кримінальний огляд

27 лютого до Косівського районного відділу поліції надійшло повідомлення зі служби «102» від мешканця району про те, що його знайомого побили друзі. На місці події поліцейські встановили, що чоловікові спричинив тілесні ушкодження і пошкодив мобільний телефон брат через те, що він здійснив щодо нього неправдивий виклик поліції. Потерпілого доставили До медичного закладу. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

28 лютого надійшло повідомлення від чергового лікаря Косівської ЦРЛ про те, що за медичною допомогою звернувся мешканець Вижницького району Чернівецької області з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма — під знаком питання, закрита травма носа, множинні забої обличчя, алкогольне сп’яніння. 28 лютого його побив невідомий. Потерпілий покинув лікувальний заклад і самостійно прибув до відділу поліції. Від нього отримано заяву та пояснення. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

1 березня надійшла поштою заява від жительки району про те, що діловод сільської ради підробила довіреність на відкриття банківського рахунка від імені мешканки села. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів і бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Проводиться перевірка.

2 березня до районного відділу поліції звернулася 83-річна жителька району із заявою про те, що її онук систематично вчиняє домашнє насильство. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 126-1
(домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді громадських робіт на строк від 150 до 200 годин, або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.

2 березня надійшов рапорт старшого дільничного офіцера поліції про те, що 25-річний мешканець району, який перебуває під адміністративним наглядом у Косівському районному відділі поліції, не з’являється на відмічання. Під час перевірки встановлено, що піднаглядний без дозволу поліції, самовільно, покинув місце проживання і в цей час перебуває у м. Києві. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 395 (порушення правил адміністративного нагляду). Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців.

Косівський РВП ГУНП.

Share