Служба судової охорони охоронятиме Косівський районний суд

6 листопада територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області офіційно взяло під охорону Косівський районний суд.

Це відбулося за участі голови районного суду Володимира Гордія, керівниці апарату суду Іванни Мельничук, начальника територіального управління Служби судової охорони, полковника Андрія Маланія і заступника начальника управління, підполковника Романа Шеленка. Також до заходу долучилися представники місцевої прокуратури та поліції.

Подія відбулася з урахуванням усіх карантинних заходів.

Косівський районний суд став вісімнадцятим органом судової влади області, що перейшов під охорону територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття.

Довідка: Служба судової охорони — державний орган, що через свої підрозділи підтримує громадський порядок у суді; запобігає проявам неповаги до суду та припиняє такі прояви; охороняє приміщення й інше майно судів/органи судової влади; забезпечує державний захист суддів, працівників апаратів судів та їхніх родин, а також гарантує безпеку учасників судового процесу (ст. 160 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Служба судової охорони підзвітна Вищій раді правосуддя, підконтрольна Державній судовій адміністрації України та складається з центрального органу управління (Центральний апарат) і територіальних підрозділів (територіальні управління) Служби.

«Гуцульський край», №46, 13.11.2020 року

 

Share