Кримінальний огляд

8 липня до Косівського відділу поліції звернувся 45-річний мешканець району із заявою про те, що 7 липня приблизно о 22 год. під час суперечки йому спричинив тілесні ушкодження сусід. За цим фактом розпочато кримінальне, провадження за ч.1 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

9 липня о 19.35 год. до поліції звернувся 30-річний косівчанин. Чоловік повідомив, що його 75-річна родичка, мешканка міста Косова, десь о 7:30 год. поїхала у Яворів по гриби і додому не повернулася, зв’язку з нею немає. Поліцейські виїхали в Яворів, де у лісовому масиві виявили труп жінки. Під час огляду місця події слідів боротьби та ознак насильницької смерті не виявлено. Тіло доставлено в патолого-анатомічне відділення ЦРЛ для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

10 липня до Косівського відділу поліції із заявою звернувся 42-річний мешканець району, про те, що на початку червня невідома особа з житлового будинку, що належить його тестю, косівчанину, викрала мобільний телефон. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України.

14 липня до Косівського відділу поліції із заявою звернувся 68-річний житель Косова. Чоловік заявив про те, що 8 липня невідома особа під приводом купівлі-продажу будівельних матеріалів на одному з інтернет-сайтів заволоділа його грошовими коштами в сумі 6100 гривень. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 192 КК України (заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою).

«Гуцульський край», №29, 17.07.2020 року

Share