Вдячність за важкий труд

Майже чотири місяці у нашій країні триває карантин через важку хворобу — коронавірус. Спочатку люди були схвильовані й трохи налякані. Від невизначеності втрачали спокій. Найбільше переживали за стан здоров’я дітей і перестарілих батьків, які опинилися у зоні ризику. Але з кожним днем звикали до ситуації, яка склалася у всьому світі. В основному дотримувалися правил гігієни та карантинних обмежень. Якось по-особливому відзначали свята.

Коронавірус вніс свої корективи у наше життя. На медпрацівників лягла велика ноша і відповідальність. Як і багато лікарів у цілому світі, косівські працюють на передовій, жертвуючи своїм життям і здоров’ям, щоб врятувати важкохворих людей. Вони несуть варту вдень і вночі, забуваючи про своїх рідних.

Щоб подарувати приємні хвилини відпочинку, підняти їм настрій з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника аматори художньої самодіяльності Косівського будинку культури підготували для них відеоконцертну програму. Бо кожного року культпрацівники брали активну участь у відзначенні не тільки цього свята, а й багато інших, даруючи музичні вітання, за що отримували бурхливі аплодисменти та щасливі усмішки. Медикам сьогодні потрібні наша підтримка і вдячність.

Саме з цього приводу аматори сцени підготували святковий відеоконцерт. Ведуча Марина Шушельницька звернулася із щирими словами подяки і підтримки. На сцену запросила народний аматорський гурт «Гармонія» (РБК, керівник Леонід Процюк), який виконав надзвичайно зворушливі пісні. Поет і читець Ігор Маковійчук подарував свої неперевершені поезії.

Чудовим виконанням українських пісень потішили солісти Тетяна Бойчук, Михайло Строїч і Вікторія Борисяк.

Шкода, але їхні виступи залишились без бурхливих аплодисментів. У кожний виступ культпрацівники вкладають свій труд. Вони стараються підтримати всіх у цей важкий для нас час. Як би не було нам важко і гірко, життя продовжується, і І надіємося, що з Божою допомогою подолаємо всі незгоди й перешкоди.

Вікторія Кушнірчук.
«Гуцульський край», №27, 3.07.2020 року

Share