Дайте слово

Дайте слово

Голови місцевих рад на одній з недавніх нарад порушили суттєве для них питання.

Справа в тому, що їх запрошують на сесії районної ради, але перед початком її роботи ніяких матеріалів вони не отримують. Тому нерідко толком і не знають, про що йдеться у залі, бо є тільки слухачами в аудиторії. Голови міської, селищних, сільських рад вважають також, що при потребі їм варто й надавати слово для виступу при обговоренні важливих питань.

Ігор Сусак.

Відзнака за працю

Директор МКП «Косівміськводосервіс» Василина Дем’янівна Скавуляк отримала подяку від голови обласної державної адміністрації Миколи Палійчука і голови обласної ради Ігоря Олійника.

Керівника міського комунального підприємства відзначено за надання допомоги при ліквідації наслідків минулорічної повені. Липнева стихія завдала шкоди центральній каналізаційній системі, водогону, затопила насосну станцію. Тоді працівники доклали чималих зусиль, щоб якнайшвидше відновити роботу комунальних мереж. Тому це відзнака для всього колективу, — стверджує В.Д.Скавуляк. А вручив подячного листа Василині Дем’янівні голова райдержадміністрації Ярослав Шинкарук.

Ігор Сусак.

Share