Поспішайте розважатись!

Мене завжди дивувало, чому люди на Новий рік приїжджають до нас в Карпати. Адже це свято вважається сімейним, і відзначати його потрібно у теплому родинному колі. Залишається лише один варіант відповіді – їх приваблює краса та велич нашої природи. Адже, дивлячись на ці прекрасні краєвиди, у багатьох перехоплює дух, настрій мимоволі стає святковим – людина занурюється в атмосферу радості, веселощів, безтурботності і спокою… Як у нас цікаво о цій порі року! Це і колядування, і посівання, і щедрування, і дотримування для когось, можливо, дивних традицій (наш етнічний колорит по праву вважають одним з найбагатших в Україні), і, звичайно, — катання на лижах. Цей вид спорту захоплює, манить, сниться вночі…

Приємно, що ми, косівчани, живемо у такому благодатному краї і маємо змогу розважатись, не виїжджаючи за межі міста. Якщо добре подумати, то в нас немає аж такої великої потреби їздити у «Буковель», де все на найвищому рівні, ціни – також. Для більшості людей вони просто «космічні».

Але на нашій горі Михалковій теж можна гарно відпочити. Тут усе набагато дешевше. Хоч немає екстремальної траси, зате є екстремальні умови: можна відчути, як льодяна колія несе тебе невідомо куди, як скрегочуть під лижами каміння, земля чи якісь корінці, що виглядають з-під снігу. Ми маємо екстремальну «канатку», адже на ній треба вміти їздити: відчуваєш потужну хвилю адреналіну, коли за секунду треба вирішити, як обминути природні перешкоди і при цьому не впасти, не попсувати лиж. А з чим можна порівняти драйв, коли потрапляєш на нерівний трамплін і розумієш, що зараз твої ноги стирчатимуть зі снігу! Отже, наші незручності самі створюють безкоштовний екстрим і додають драйву. Не треба за них платити.

Цього року природа подарувала нам гарну сніжну і морозну зиму. Тож поспішайте розважатись, поки є можливість!

Олесь Гарджук,

учень 11-Г класу

Володимирецького районного колегіуму, Рівненська обл.

Share