Зелений талісман — на щастя

Енергійну і тендітну жінку Оксану Богданівну Соколюк знає чи не кожен житель міста Косова. Принаймні всі, хто має дітей шкільного віку, шукають зустрічі з нею: приводять за руку своїх червонощоких і несміливих чад з надією, що колись вони стануть тендітними панянками та ставними юнаками. Ця жінка зовсім не фея і ані трохи не схожа на Мері Поппінс. Вона просто закохана в свою працю вчителька.

Бог щедро обдарував Оксану Богданівну різноманітними талантами: чудові вокальні дані і творча фантазія, хист до віршування і природна пластика. Коли і хто запримітив у простій дівчинці з Волині цю Божу іскру важко сказати. Бо прибула вона в наш край як «декабристка» слідом за своїм чоловіком, якого знає і поважає вся вчительська громадськість. Так, під керівництвом Оксани Богданівни та її чоловіка Мирослава Васильовича був створений спочатку клуб «Люкс», а згодом — ансамбль «Зелений талісман».

Нагода познайомитися з цією дивовижною жінкою мені випала тоді, коли в Косові відкрили Центр дитячої творчості. Тільки завдяки ентузіазму родини Соколюків, підтримці педагогічного колективу і батьківської громадськості вдалося перетворити непривітну сіру будівлю магазину в затишний дім, де живуть талант і творчість. Тут Оксана Богданівна повністю присвятила себе дітям і хореографії.

Під її керівництвом вихованці Центру дитячої творчості стають переможцями престижних конкурсів «Фест», «Крок до зірок», «Південний експрес». І так рік за роком, коли в «Зеленому талісмані» змінюється покоління за поколінням, коли нині поруч з Оксаною Богданівною працює вже її вихованка — незмінним залишається лише його керівник, яка постійно знаходиться в творчому пошуку, щораз створює складніші і оригінальніші композиції, неординарні костюми, сучасні декорації.

В ці дні Оксана Богданівна зустрічає свій молодий ювілей, збирає щедрий урожай прожитих років. Ми всі — її нинішні й колишні колеги, працівники відділу освіти, методичного кабінету — щиро вітаємо ювілярку і зичимо здоров’я, творчої наснаги, здійснення мрій. Впевнена, що привітати улюбленого педагога, керівника гуртка, психолога Косівського районного Центру дитячої творчості прийдуть вдячні вихованці з усієї України.

Прийдуть шановані люди й маленькі школярики, які щодня після уроків поспішають до зали хореографії. Поспішають, щоб перетворити дійсність в казку, щоб забулись низькі бали, поганий настрій чи дитячі образи. Бо панує тут дух танцю і творчості, атмосфера свята та дружби.

Надія Ємець,
методист відділу освіти Косівської РДА

Share