Міжнародний турнір з боксу «Кубок Прикарпаття»

Міжнародний турнір з боксу «Кубок Прикарпаття», присвячений пам’яті підполковника міліції, майстра спорту з боксу, судді міжнародної категорії, нашого земляка з м. Коломиї Василя Симчича відбувся в м. Івано-Франківську.

В турнірі взяли участь 100 спортсменів 1990-1993 р.н., представники Молдови, Румунії, Росії, міст Львова, Києва, Донецька, Тернополя, Чернівців, Кам’янець-Подільського, Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Надвірної, Косова.

Косівщину представляв районний спортивний клуб «Атлант» (голова спортклубу Семен Байгуш).

На турнірі «Кубок Прикарпаття» наші спортсмени провели по 2-3 бої, у яких показали хорошу тактико-технічну підготовку. Наш кращий спортсмен Іван Бойчук (вага до 63 кг), який у поєдинку в півфіналі поступився кандидату у майстри спорту, фіналісту змагань Ігорю Корзакову з Донецька, зайняв третє місце. Третє місце також посіли: Іван Усик (вага до 57 кг), Дмитро Луцкий (вага до 63 кг).

Призери змагань нагороджені грамотами обласної організації ФСТ «Динамо» та подарунками.

З нагоди Різдвяних свят спортсмени клубу «Атлант» висловлюють подяку меценатам, депутатському корпусу районної ради га селищної ради смт. Кутів за вагомий внесок у розвиток спорту.

Андрій Глібчук,
суддя міжнародної категорії з боксу

Share