Виховуємо патріотів

В організації і змісті виховної роботи з учнівською молоддю в Кутському ГІТУ № 36 велику увагу приділяємо формуванню національної свідомості, вивченню історії України та рідного краю. Вирішенню цих завдань сприяють уроки-зустрічі з очевидцями та учасниками українського визвольного руху, екскурсії у краєзнавчі музеї та музеї національно-визвольних змагань.

Цікавою і змістовною була зустріч учнів нашого навчального закладу з учасницею визвольних змагань УПА Марією Статівкою. Вона розповіла про створення музею УПА в селі Старих Кутах, як збирала фотографії, спогади сучасників, щоб передати нащадкам безцінні відомості про героїв-повстанців, її односельчан.

Високий потенціал патріотичного виховання одержали учні нашого училища під час перебування у музеї Степана Бандери, що у селі Старий Угринів Калуського району. Розповіді екскурсоводів про політичну та громадську діяльність Степана Бандери, його внесок у національно-визвольні змагання як лідера, лицаря духу і звитяги допомогли учням усвідомити, який великий внесок зробив мужній герой С. Бандера в українське державотворення.

О. Казимирчук,
заступник директора з навчально-виховної
роботи Кутського ПТУ № 36.

Share