Конкурс «Серця двох»

У Косівському районному Народному домі вже вдруге поспіль успішно відбувся районний конкурс «Серця двох», організований сектором у справах сім’ї, молоді та спорту, відділом культури та туризму райдержадміністрації і Народним домом м. Косова.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь п’ять молодих пар із сіл Брустурів, Нижнього Березова, Смодної, селища Яблунова та міста Косова. Перед учасниками стояло досить нелегке завдання — проявити винахідливість, спритність, знання народних традицій у п’яти конкурсах, вміло підготовлених ведучою свята Ярославою Галай.

Молоді сім’ї доклали чимало зусиль, щоб продемонструвати свою родинну єдність, підготовленість, уміння і талант зачаровувати та приємно дивувати глядачів.

Журі було досить нелегко визначити переможців, адже кожна пара намагалась показати свою неповторність, неперевершеність та унікальність. Проте конкурс залишився конкурсом,.а місця розподілились наступним чином: перше місце посіли Анжела Ґонтар та Віталій Гошовський з м. Косова, друге місце поділили Марія та Юрій Білавичі з Нижнього Березова і Галина Крицкалюк та Роман Порчук із с. Смодної, а третє — Ганна та Микола Грималюки із Брустурів і Марія та Богдан Стефанки з Яблунова.

Всіх учасників конкурсу «Серця цвох» нагороджено грамотами і цінними подарунками, які обов’язково знадобляться їм у повсякденному сімейному житті. Окрім цього, переможці отримали ще один приємний подарунок — романтичну вечерю у кав’ярні «Рояль». Таку незабутню можливість відсвяткувати свою перемогу Віталію Гошовському та Анжелі Ґонтар надав спонсор свята підприємець Володимир Казимирович Брошкевич.

Хочемо висловити щиру вдячність усім, хто не залишився байдужим та допоміг у проведенні конкурсу, адже кожна молода сім’я творить майбутнє, і від нас залежить, яким воно буде.

Олександра Шиндро,
головний спеціаліст сектора
у   справах сім’ї] молоді та спорту РДА.

Share