Про організацію чистки траси електроліній 0,4 кВ від дерев та кущів на території району

Відповідно до Правил охорони електричних мереж, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.1997 р. № 209, та з метою недопущення нещасних випадків від ураження електричним струмом, попередження пошкодження електричних ліній і підвищення надійності електропостачання:

1. Філії ВАТ «Косівський РЕМ» (Тимків П.І.):

1.1. Організувати вимкнення ліній електропередач та допуск в охоронній зоні 0,4 кВ, які розміщені на території підприємств, установ,” організацій, господарських дворів та фермерських господарств для проведення чистки траси електроліній після надходження заявок споживачів, у відповідності з додатками.

1.2. Виконкомам сільських, селищних та міської рад, керівникам підприємств, установ, організацій, у власності чи користуванні яких перебувають лісові масиви, парки, сади та інші насадження, сприяти в прочищенні траси. При отриманні дозволу від філії ВАТ «Косівський РЕМ» проводити обрізування дерев та кущів згідно з графіком енергопідприємства.

1.3. Забезпечити контроль та необхідну підготовку ліній електропередач для проведення їх очистки від дерев та кущів і щомісячно інформувати райдержадміністрацію про хід виконання цих заходів.

2. Графік проведення обрізування дерев та кущів на трасах ліній електропередач в розрізі населених пунктів (погодити із відповідними службами району).

3. Розпорядження голови райдержадміністрації від 4 грудня 2007р. № 385 вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І.Грималюка.

Голова райдержадміністрації Ярослав Шинкарук

Share