Косівські спортсмени — перші

Минулої неділі в с. Вербовці відбулися змагання з традиційного мотокросу «Кубок Косівщини — 2008», які організував тренер мотоклубу «Хайлендерс» В. Курищук за підтримки Вербовецької сільської ради, Косівської міської ради та Косівської райдержадміністрації, а також почесного голови косівської команди «Водограй» І. Хом’яка та начальника команди В. Пиптюка.

Вони доклали чимало зусиль, щоб косівська команда достойно виступила і зайняла перше місце. За команду виступали, до речі, наймолодший учасник змагань Дмитро Курищук, Дмитро Грималюк, Михайло Голинський, Михайло Синежук та найстарший — Володимир Радченко.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Чернівецької, Львівської, Хмельницької, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Велика заслуга в організації змагань В. Курищука, який вдень і вночі працював і все зробив для того, щоб даний захід пройшов на найвищому рівні. Велику ініціативу проявили Дмитро Мосейчук, Юрій Воротняк, Ігор Гостюк, Руслан Курищук, Назарій Гринюк, Олег Лаврук, Назарій Лаврук, їхній батько Іван Лаврук, Юрій Ониськів, Василь Грималюк, Михайло Голинський, Михайло Синежук.

В упертій боротьбі наша команда посіла перше місце. Переможців і призерів нагороджено грамотами, медалями, кубками, грошовими преміями, цінними призами. Велике спасибі сільському голові Вербовця Іванові Павлюку, депутатам сільської ради та всій громаді, які допомогли провести ці змагання. А також сім’ям В. Курищука та В. Грималюка.

Share