«Прикарпатський вернісаж»

Під такою назвою на минулому тижні в Івано-Франківську проходив Міжнародний фестиваль під гаслом «Родинне свято української культури», який популяризував народні промисли, туристичний потенціал та інше.

У програму фестивалю входили урочисте нагородження міста Івано-Франківська Почесним прапором Європи з участю делегації з Брюсселя, виставка-ярмарок товарів народно-прикладного мистецтва, хлібобулочних, кондитерських виробів, «майстерклас» від молодих майстрів, виступи народних колективів та різноманітні концерти.

Нашу Косівщину представляли майстри народно-прикладного мистецтва та торгова марка косівська випічка «Анничка» (керівник — приватний підприємець Г.В.Михлюк). На виставку-ярмарок були представлені кондитерські вироби цього підприємства. Великим попитом у споживачів користувалися листкові тістечка «Рогалик косівський» з вишневою начинкою та торт «Ізюминка», якому присвоєно знак якості продукції «100 кращих товарів України», Працівники підприємства «Анничка» Н.М.Гордій, С.В.Крильчук, М.М.Зузяк нагороджені кубком за III місце в конкурсі на краще оформлення стенду. Слід також відзначити кондитерів О.В.Мицкан та М.М.Ватаманюк, які доклали всіх зусиль, щоб їхня продукція була найкращою. Відрадно, що наша косівська продукція, труд пекарів і кондитерів належно оцінені.

Віриться, що й надалі вони будуть брати участь у різних ярмарках, фестивалях та інших заходах, де високо оцінять їхні досягнення.

Share