Акція «Вдячне Прикарпаття»

Шановні власники туристичних організацій, закладів проживання, готелів, приватних садиб, туристичних баз Івано-Франківської області! Пропонуємо вам узяти участь в акції «Вдячне Прикарпаття».

Після того, як наша область постраждала від цьогорічної повені, майже усі регіони України підклали своє плече, щоб допомогти нам подолати наслідки стихії. На благодійні рахунки постійно надходять кошти, а до Івано-Франківської області прибувають все нові і нові вантажівки з гуманітарною допомогою. На території районів га міст обласного значення, автошляхах та залізницях працюють рятівники з усіх областей України, які допомагають відбудовувати пошкоджені комунікації.

Оскільки наша область завжди славилася своєю щедрістю і надзвичайною гостинністю, акція «Вдячне Прикарпаття» проводиться для того, щоб виявити вдячність усім, хто нам допомагає.

Протягом наступних місяців (до 1 грудня 2008 року) ті прикарпатські організації, що долучаться до акції «Вдячне Прикарпаття», будуть надавати усім гостям з інших областей України обумовлену знижку на свої послуги (знижка становитиме від 10 до 20 відсотків від звичайної ціни).

Інформація про цю ініціативу буде розміщена на головному сайті обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua) та обласної ради (www.orada.if.ua), де зазначатиметься перелік усіх організацій, що братимуть у ній участь. Поширення інформації про акцію буде забезпечено у засобах масової інформації області і України.

Метою цієї ініціативи є не тільки вияв західноукраїнської вдячності, а також і просування прикарпатського туристичного продукту, реноме якого зараз трішки похитнула стихія. Ми хочемо і можемо показати, що Прикарпаття не тільки не втратило жодних позицій на туристичному ринку, але й удосконалилося у суспільних потугах стати лідером України у цій галузі.

Будемо вдячні кожному з вас за те, що, взявши участь у акції, ви таким чином піднімете свій рейтинг, а, значить, — і рейтинг області.

У випадку вашої готовності взяти участь у цій акції, просимо надіслати на адресу ініціаторів назву, адресу організації та розмір знижки, яку ви готові надати гостям Прикарпаття.

Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій обласної державної адміністрації: вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, тел./факс: 8 (0342) 55-22-23.

Регіональний туристично-інформаційний центр: вул. Галицька, 4 а., м. Івано-Франківськ, тел./факс. 8 (0342) 50-24-74.

Share