Про соціальний захист студентів з числа сімей, які постраждали від стихійного лиха

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2008 року №1059-р.

1. МОН, іншим органам центральної виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям, що мають у підпорядкуванні вищі навчальні заклади:

— перевести з 1 вересня 2008 року на навчання за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів студентів з числа членів сімей, які проживають у населених пунктах, розташованих у місцевостях, оголошених зонами надзвичайної екологічної ситуації Указом Президента України від 28 липня 2008 року № 682 «Про оголошення окремих територій Вінницької, Івано-Франківської,
Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької областей зонами надзвичайної екологічної ситуації», та постраждали від стихійного лиха , що навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб (у тому числі тих, хто вступив на перший курс у 2008році);

— до 20 серпня 2008 року підготувати і подати Мінфіну та Мінекономіки узагальнену інформацію про кількість зазначених студентів.

2. Мінфіну, Мінекономіки забезпечити збільшення обсягів фінансування зазначених у пункті 1 цього розпорядження заходів та до 10 вересня 2008 року поінформувати Кабінет Міністрів України про проведену роботу.

Прем’єр-міністр України Ю. Тимошенко

Share