Питання різні і важливі

Відбулася чотирнадцята сесія Косівської районної ради п’ятого демократичного скликання.

Розглядали питання «Про виконання районного бюджету та бюджету району за перший квартал 2008 року», «Про уточнення районного бюджету на 2008 рік», «Про внесення змін до районного бюджету на 2008 рік».

Обговорено і прийнято ряд районних програм.

Якщо доповідачем з питань бюджету була начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ольга Мицкан, то з районними програмами депутатів ознайомили заступники голови РДА Микола Васкул та Дмитро Томич.

Розглянуто і задоволено протест прокурора району Василя Хомина на одне з раніше прийнятих звернень.

Призначено директора Музею народної творчості Михайла Струтинського та створено садибу-музей Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира. Депутати внесли зміни до рішення районної ради «Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради» та «Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету».

Із запитами з різних питань життєдіяльності району звернулися до відповідних державних органів і
служб депутати районної ради Антон Ільницький, Дмитро Бойчук, Іван Різун, Василь Мироняк, Дмитро Урбанович, Михайло Данилюк, Михайло Шатрук, Богдан Марчук, Володимир Васеловський, Тарас Фенчук, Василь Дем’янюк, Марія Равшер, Ігор Хом’як.

В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Ярослав Шинкарук та депутати обласної ради Іван Підлетейчук та Михайло Павлюк.

Плідно працювали депутати районної ради й при розгляді інших не менш важливих питань.

Разом голосували нашоукраїнці і бютівці, кунівці і соціалісти, рухівці і пористи… Хочеться вірити, що протистояння в районній раді позаду.

Мирослав Явірницький

Share