Віталій Володимирович Зіняк

Народився 30 листопада 1976 року в місті Косові. Навчався у Косівській середній школі №2 та Коломийському юридичному коледжі. Служив у армії — у лавах Національної гвардії.

У 1998 році Одружився з коханою Світланою. Разом прожили щасливих 26 років. В шлюбі народилися сини Володимир і Святослав, донечка Віталіна.

Віталій, як і тисячі інших українських чоловіків, був змушений періодично їздити на роботу за кордон, щоб забезпечити свою сім’ю.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, чоловік без вагань і сумнівів став на захист своєї сім’ї та Української держави — 1 березня 2022 року вступив до лав Територіальної оборони. Вже 24 квітня 2022 року його відправили на схід, де Герой відважно захищав Батьківщину і кожного з нас від жорстокого ворога.

Під час війни Віталій став дідусем. 27 липня 2023 року тяжкі воєнні будні Захисника осяяла радістю звістка з дому — дізнався про народження онучки, але, на жаль, не встиг побачити та потримати на руках маленьку Марічку…

14 березня 2024 року, проявляючи мужність і хоробрість, разом з побратимами стримував окупаційні війська, був важко поранений і загинув як Герой поблизу с. Малинівка Запорізької області.

Віталій Зіняк достойно пройшов свій життєвий шлях. Мав багато друзів, які поважали і любили його за людяність і щирість. Він дуже любив життя. Будував плани на майбутнє, яким вже ніколи не здійснитися!

Лише милосердний час зуміє висушити сльози і вгамувати біль втрати у серцях його мами, дружини, синів і доньки, маленької онучки; всіх його рідних, друзів і побратимів.

Пам’ять про Героя навіки збережуть земляки та рідна Україна, заради яких він пожертвував найдорожчим — своїм життям.

Вічна пам’ять і слава Героєві!

Share