Олег Дуленчук переміг без жодної поразки

Наприкінці серпня відбувся традиційний відкритий ХІV Кубок Львівської області з настільного тенісу на призи Анатолія Строкатова.

У ньому брав участь вихованець Косівської ДЮСШ СК «Мала ракетка», учень Косівського ліцею №1 ім. Ярослава Мудрого Олег Дуленчук. Він змагався у віковій категорії юнаків 2011-2012 років народження.

Наш Олег увійшов у фінал без жодної поразки та переміг усіх учасників у своїй віковій категорії. Нагороду косів’янинові вручав особисто Анатолій Строкатов.

 

Довідка

Міжнародний відкритий турнір із настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова» проводять на Львівщині з 2009 року.

Засновано його на честь найкращого гравця в історії українського настільного тенісу, одного з найсильніших гравців Європи та світу у 1970-х роках, львів’янина Анатолія Строкатова.

Це – один з найвідоміших українських турнірів із цього виду спорту.

Змагання проводили у чотирнадцяти вікових категоріях. Учасниками «кадетської» та «юніорської» частин змагань стали майже 200 дітей і юнаків з різних куточків України. У «ветеранських» категоріях змагалися 50 любителів настільного тенісу.

У турнірі взяли участь гравці з Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Волинської та інших областей України, а також з Києва, Харкова, Луцька, Львова, Одеси, Тернополя, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Рівного, Дніпра, Запоріжжя, Кременчука, Кропивницького.

Косів. Імена

Share