Городянська гімназія провела заходи для учнів з нагоди Дня безпечного інтернету

6 лютого 2024 світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету.

Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору для наймолодших користувачів. Наша гімназія не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

5–9 лютого у школі було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

З педагогом організатором проведено лінійку (інформаційний вісник) «10 золотих правил безпеки в інтернеті для дітей» та тренінг «Незнайомець із соцмереж».

Школярі 2–4 класів дізналися більше про Інтернет-культуру, пригадати правила Інтернет спілкування в цікавій грі «ЛАЙКОМАНІЯ STOP».

Учні 5–6 класів разом з вчителями інформатики долучилися до інтерактивної гри «Детектор брехні». Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.

Для учнів 7–9 класів був проведений позакласний захід з інформатики та математики «Морський бій», де перевірили знання учнів з шкільних предметів та вміння корисно використовувати інформаційні технології в навчанні.

Проведені заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій для створення кращої і більш безпечної онлайн-спільноти.

Городянська гімназія Косівської міської ради Косівського району

Share