Чотирьох військових із Косівщини посмертно відзначили державними нагородами

19 січня 2024 року рідним полеглих військовослужбовців із Косівського району вручили ордени «За мужність» ІІІ ступеня та медаль «За військову службу Україні».

Вручення державних нагород України відбулося у Коломийській філармонії імені О. Козаренка. Прозвучав Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв. Разом із духовенством присутні у залі помолилися за всіх загиблих у російсько-українській війні.

За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) передали рідним військовослужбовців із Косівського району

  • ГРАБ’ЮКА Романа Івановича із с-ща Яблунів Яблунівської територіальної громади
  • ЯКІБЧУКА Руслана Дмитровича із м. Косова Косівської міської територіальної громади
  • ЯЦКА Мирослава Мирославовича із с. Люча Яблунівської територіальної громади

За особисту мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України, медаллю «За військову службу Україні» (посмертно) відзначили

  • НАТЯГУ Петра Юрійовича із с. Стопчатів Яблунівської територіальної громади.

Медаль передали батькові полеглого бійця.

Загалом, державні нагороди та відзнаки Президента України отримали 29 родин загиблих військовослужбовців з Коломийського, Косівського та Верховинського районів.

Україна завжди буде вдячною полеглим Захисникам за подвиг. Вічна та світла пам’ять усім військовим, які боролися за України, і у боротьбі за нашу свободу полягли смертю Героя!

Косівська районна державна адміністрація

Share