Кримінальний огляд

23 червня в Україні почав діяти реєстр зброї

Відтоді надійшли понад 149 тис. заяв від громадян України на отримання різних видів дозволів на зброю. Поліцейські прийняли більше 137-ми тис. рішень про надання відповідних дозволів.

6 грудня до Косівського районного відділу поліції надійшло звернення від мешканця Кутської територіальної громади про те, що працівники газової служби в 2021 році на його земельній ділянці, без його дозволу, самовільно проклали газову трубу. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України (самоправство). Проводиться перевірка.

7 грудня о 10:34 год. на спецлінію «102» надійшло повідомлення від 42-річного мешканця Яблунівської територіальної громади про те, що в селі Пістині йому спричинив тілесні ушкодження знайомий. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці попередньо встановили, що заявник зустрівся із 21-річним місцевим мешканцем. Між ними виникла словесна суперечка, під час якої знайомий наніс заявникові декілька ударів у голову і втік до лісового масиву. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Досудове розслідування триває.

8 грудня на спецлінію «102» надійшло повідомлення від 57-річного жителя Кутської територіальної громади. Чоловік повідомив, що цього дня, приблизно о 17 годині, в селі Тюдові місцевий 33-річний мешканець умисно спричинив йому тілесні ушкодження. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.296 ККУ (хуліганство).

12 грудня із заявою звернувся 74-річний мешканець Косівської територіальної громади. Чоловік повідомив, що 9 грудня, приблизно о 18:00 год., невідома особа із його підсобного приміщення викрала — майже 40 банок консервованих продуктів. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що 25-річний місцевий житель зірвав навісний замок, проник у пофіб заявника, звідки викрав консервації. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.185 ККУ.

Цього ж дня до районного відділу поліції із заявою звернувся 58-річний мешканець Косівської територіальної громади. Чоловік повідомив, що цей же чоловік 18 листопада викрав його сумку з продуктами харчування та особистими речами. ПравоохоронцГ попередньо встановили, що того дня в селі Вербовці заявник попросив зловмисника про допомогу — приглянути за його сумкою, доки він піде до найближчого продуктового магазину дещо докупити.

Повернувшись, чоловік не знайшов ні знайомого, ні своєї сумки, в якій були продукти харчування, мобільний телефон, банківська картка, на якій було 900 гривень. Грошові кошти з банківської картки зловмисник у подальшому зняв. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.4 ст.185 ККУ Досудове розслідування триває.

Косівський РВП ГУНП.

P.S. Згідно зі статтею 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Share