Рожнів — батьківщина знаменитих співаків

За результатами конкурсу, який відбувся у квітні 2023 року в Національному заслуженому академічному українському народному хорі України імені Г.Г.Верьовки, уродженця села Рожнова Володимира Вожака прийняли солістом у цей знаменитий колектив.

Володимир — випускник Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника; студент факультету мистецтв ім. Анатолія Авдієвського Українського державного університету ім. Михайла Драгоманова у м.Києві. Днями він захистив магістерську роботу.

Це вже другий рожнівець у легендарному хорі ім. Верьовки. Володимир приймає творчу естафету від свого земляка Василя Івановича Ватаманюка (народився 12 травня 1948 у с. Рожнові) — багатолітнього соліста хору, також — тенора, народного артиста України (1995).

Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки — професійний колектив, заснований 11 вересня 1943 року в Харкові. Гастролював у Мексиці, Канаді, Франції, Швейцарії, росії, Білорусі, Польщі, Німеччині та багатьох інших країнах світу. Хор традиційно є учасником великих українських державних заходів. Має багато національних і міжнародних відзнак.

Не зайве нагадати, що село Рожнів — мала батьківщина знаменитої оперної співачки, народної артистки України і Героя України Марії Стеф’юк.

«Гуцульський край», №48, 1.12.2023 р.

Share