Допомагаємо ЗСУ

8 жовтня у Кутах відбувся благодійний ярмарок, який організували і провели парафіяни церкви св.Володимира Великого і прп. Антонія Падевського під мудрим керівництвом о. Михайла разом з ГО «Союз українок». На ярмарку збирали кошти на потреби Збройних сил України.

Організаторами благодійної акції стали Олена Москалюк і Надія Чекалюк. Мали благий намір допомогти, і долучилися також Галина Сорохан і Надія Ворончак.

Парафіяни храму швидко згуртувалися і підготували різні смаколики.

Цю благородну справу допомогли реалізувати добрі люди: їмость Галина Будзан, Марія Катеринчук, Марія Михайлишин, Валерій і Світлана Дутчуки, Оксана Муха, Марина Шинкарик, Ганна Павлюк, Люба Яків’юк, Марія Ватаманюк, Ольга Савченко, Людмила Василишин, Марія Влос, Мирослав і Наталія Никифоруки, Люба Яремчук, Ольга Моржук, Мирослава Гуцуляк.

Збагатили нашу ярмарку патріотичні малюнки — роботи учасників духовно-патріотичного дитячого табору «З нами — Бог і Україна», творчі роботи Кутської художньої школи ім. І.Брошкевича й патріотична біжутерія.

В результаті наші парафіяни зібрали 13 тисяч гривень. 10 тисяч гривень надійшло від БФ «Милосердя» з Канади і 3 тисячі гривень — від Союзу українок. Всього назбиралося 26 тисяч гривень.

Ми вдячні парафіянам і жителям нашого селища, всім, хто зробив свій благодійний внесок для ЗСУ! Взаємодопомога і турбота про воїнів-захисників України в нашому храмі — завжди в центрі уваги.

Марія Михайлишин,
директорка Кутської дитячої художньої школи ім. І.Брошкевича.
«Гуцульський край», №41, 13.10.2023 р.

Share