У Кутах нагородили дітей за підтримку ЗСУ

Голова Косівської РДА — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма та Кутський селищний голова Дмитро Павлюк відвідали із приємною місією Кутську дитячу художню школу імені Івана Брошкевича.

Вихованці цієї школи беруть активну участь у різноманітних мистецьких заходах, які проводять на місцевому, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Не оминули діти своєю увагою і благодійний аукціон на підтримку 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», який наприкінці квітня проводили у Косові.

На аукціон учні Художньої школи запропонували три лоти: міні-гобелен, декоративне панно та картину, розписану на склі. Попиту на дитячі творчі роботи не бракувало, їх успішно реалізували на суму 17,5 тис.грн.

Наталія Кучма та Дмитро Павлюк відзначили юних патріотів подячними грамотами за прагнення допомогти Українському війську, шляхетні вчинки, любов до рідної землі.

За громадську активність, національно-патріотичне виховання дітей, самовіддану жертовну працю в ім’я перемоги України подяки отримали і директорка Кутської дитячої художньої школи Марія Михайлишин, наставниці дітей — Марта Чорней і Тетяна Березюк.

Того дня голова РДА Наталія Кучма, Кутський селищний голова Дмитро Павлюк і начальник відділу культури, туризму, молоді і спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк вручили учням дипломи та пам’ятні подарунки за зайняті призові місця у всеукраїнському та міжнародних конкурсах.

Ворогу ніколи не здолати націю, яка народжує таких дітей!

За повідомленням Косівської РВА.

День цивільного захисту та відкриття Класу безпеки в Кутському ліцеї

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 12 травня у Кутському ліцеї провели День цивільного захисту та відкрили Клас безпеки. Спільно з працівниками Косівського РВ Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність правильно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя.

Працівники Косівського РВ Головного управління ДСНС також провели урок з мінної безпеки, демонстрували пожежне обладнання, ознайомили ліцеїстів та педагогів з принципом роботи автомобіля під час ліквідації пожежі. Усі переконалися в тому, що отримані знання будуть корисними і можуть знадобитися у повсякденному житті.

С. АНДРУСЯК, директорка Кутського ліцею.
«Гуцульський край», №22, 02.06.2023 року

Share