Рятують здоров’я

Жодна людина не знає, що і коли її чекає. Так трапилось і зі мною. Важко занедужав. Лікувався удома, але — без результату. У дуже важкому стані мене госпіталізували у Косівську ЦРЛ.

Першу невідкладну медичну допомогу мені надав лікар з великим досвідом і практикою Микола Васильович Мельников. 46 років стоїть він на варті нашого здоров’я і життя. За цей час йому довелося немало пережити, не доспати багато ночей, бо хворі були з різними діагнозами. Микола Васильович уміє знайти психологічний підхід до кожного хворого, вміє заспокоїти. А для недужого — це неабияк важливо, бо його підтримують не тільки лікування, а й віра і надія.

Сім’я у Миколи Васильовича — зразкова, є прикладом для кожної родини. Разом з дружиною Світланою Іванівною виховали двох дітей: сина Сергія і дочку Наталочку. Обоє пішли дорогою батьків — так з’явилася династія медиків. Микола Васильович працює лікарем-урологом, дружина Світлана Іванівна, син Сергій і дочка Наталія — лікарі-гінекологи. Син працює за спеціальністю у Варшаві, донька — у Косівській ЦРЛ.

Це велика радість для батьків, вони пишаються дітьми, які продовжують їхній шлях.

Мудре прислів’я каже, що лікований помирає десять разів, а не лікований — один раз. Так воно є насправді. Якби не вчасна і фахова допомога косівських медиків, не знаю, чи дожив би до своїх поважних літ.

У лікарні буваю часто. Не раз доводилося спілкуватися з директором Косівської ЦРЛ Дмитром Михайловичем Микитюком. Це — прекрасний душею і серцем керівник. Завжди уважно вислухає, завжди допоможе з усіх питань, з якими звертаюся.

Через літній вік і слабке здоров’я, проводжу у лікарні багато ночей і днів. Бачу, як уважно і відповідально ставляться до пацієнтів: заслужена лікарка України Ганна Іванівна Яким’юк, кандидат медичних наук Василь Миколайович Дем’янюк, лікарі Микола Васильович Мельников, Володимир Іванович Ілик, Михайло Іванович Рабинюк, Зеновій Ярославович Хомин, Стефанія Миколаївна Біла, Іван Богданович Дуб, Володимир Семенович Мамчук, Віталій Володимирович Ілик, Віктор Миколайович Ілик, Ігор Зеновійович Хомин, Богдан Іванович Дуб. Ветерани медицини доброзичливо передають естафету молодим, грамотним спеціалістам, охоче діляться з ними досвідом. Мені подобається, що в кожному відділі лікарні з’являється молода зміна, кадри оновлюються перспективними спеціалістами.

Хочу від себе подякувати старшій медсестрі хірургічного та урологічного відділів Світлані Ярославівні Левко, медсестричкам урологічного відділення Романі Атаманюк, Уляні Ковалюк, санітарочкам Марії Кифорак, Олені Соколовській.

Дякую усім медикам Косівської ЦРЛ за те, що не раз рятували мені здоров’я і життя. Бажаю їм усього найкращого в житті, міцного здоров’я і мирного неба.

Петро Лосюк,
ветеран журналістики, член НСЖУ.

«Гуцульський край», №12, 24.03.2023 року

Share