Кути дружитимуть з Коллезано

Кутська громадзспівпрацюватиме з муніципалітетом з Італії!

Щоразу більше українських громад за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» знаходять нових партнерів з країн Європейського Союзу. Це міжнародна програма, яку фінансує Європейський Союз і його країни-члени.

Нещодавно відбулася перша онлайн-зустріч голови Кутської громади та представників італійського муніципалітету Коллезано. Учасники зустрічі обговорили напрямки потенційної співпраці та визначили кроки, які потрібно зробити найближчим часом для налагодження партнерства.

У муніципалітеті Коллезано готові співпрацювати у сфері туризму, сільському господарстві та розвивати національні природні парки, які діють на території італійської та української громад.

Також мери Кутів та Коллезано розглянули можливість провести спільний форум для представників малого та середнього бізнесу, розвиток якого є пріоритетним для обох громад.

«Кутська громада, як і муніципалітет Коллезано, має великий туристичний потенціал, який ми обов’язково розвиватимемо в мирний час. В умовах війни ми зосередилися на допомозі внутрішньо переміщеним особам та створенні для них прихистків. У подальшому нам дуже знадобиться підтримка міжнародних партнерів у реалізації проектів та залученні додаткових ресурсів. Ми покладаємо великі сподівання, що вдасться налагодити співпрацю з муніципалітетом Коллезано, оскільки маємо дуже багато спільного», — наголосив голова Кутської громади Дмитро Павлюк.

Ще одним напрямком для співпраці може стати обмін досвідом у виготовпенні керамічних виробів ручної роботи. Зараз у Кутській громаді це ремесло відроджують. Схожий напрямок розвинений в Коплезано. Тому представники громад погодилися, що місцевим майстрам буде цікаво та корисно ознайомитися із напрацюваннями та технологіями виробництва.

Ось так за підтримки U-LEAD дві передгірські громади — з Італії та України познайомилися та зовсім скоро можуть стати партнерами.

U-LEAD з Європою в Івано-Франківській області.

Share