Хай буде щасливим дитинство

У Кутській художній школі відбулася презентація збірки дитячих поезій «Хай буде щасливим дитинство» поетки Любові Костюк-Чупринчук.

Любов Петрівна читала вірші, спілкувалася з дітьми, відповідала на їхні запитання. Школярі розповідали про свої дитячі пригоди, домашніх улюбленців, про свята Миколая, Різдво і Великдень… Про війну… Про нашу Україну. До речі, збірочка починається з вірша про Батьківщину:

Україно, рідна ненько,
Любимо Тебе, рідненька:
Всі твої степи й поля,
Де пшеничка золота…
Всі твої ліси і гори,
Всі твої річки й моря,
Всі твої міста і села —
В нас історія своя!
Люд вкраїнський роботящий,
Мова наша солов’їна,
Наші звичаї й обряди,
Вишиванка наша рідна…
Боже, дай Вкраїні миру,
Єдності і доброти,
Дай могутності державі,
Щастя й слави на віки!

Після таких гарних слів хочеться думати лише про прекрасне і світле… На жаль, реалії сьогодення, ці паралелі темного… і світлого, сумного… і приємного, повертають нас у сумні новини, бо в країні — війна, страшна і безжальна.

Та Господь допомагає нам впоратися, витримати ці важкі обставини. Хоча ми тут — під покровом Божим і надійним захистом наших доблесних Збройних сил. Щира подяка, честь і слава вам, захисники України!

Тому такі моменти дотику мистецтва й поезії є ковтком свіжого повітря та позитиву, що заряджає добрими емоціями, додає натхнення до роботи та творчості, надихає на нові творчі ідеї і починання.

Захід пройшов цікаво, в творчій атмосфері, в невимушеній, щирій обстановці, весело та доброзичливо. Закінчилось Свято поезії спільними світлинами та подарунками збірочок.

Щиро вдячні Любові Костюк-Чупринчук за презентацію мистецтва поезії.

Марія Михайлишин,
директорка Кутської школи мистецтв.
«Гуцульський край», №46, 18.11.2022 року

Share