Презентація збірки дитячих поезій «Хай буде щасливим дитинство»

3 дистопада 2022 р. в Кутській художній школі відбулася презентація збірки дитячих поезій «Хай буде щасливим дитинство» — автор Любов Костюк-Чупринчук.

Любов Петрівна побудувала цю презентацію у цікавій формі читання віршів, діалогу з дітьми, відповідей на запитання, розповідей учнів про свої дитячі пригоди, своїх домашніх улюбленців, про Свято Миколая, Різдвяні і Великодні свята… про війну…про нашу Україну. До речі, збірочка починається з вірша про Україну:

Україно рідна ненько,
Любимо Тебе рідненька:
Всі Твої степи й поля,
Де пшеничка золота …
Всі Твої ліси і гори,
Всі Твої річки й моря,
Всі Твої міста і села —
В нас історія своя!
Люд вкраїнський роботящий,
Мова наша солов’їна,
Наші звичаї й обряди,
Вишиванка наша рідна …
Боже, дай Вкраїні миру,
Єдності і доброти,
Дай могутності Державі,
Щастя й слави на віки!

Після таких гарних слів хочеться думати лише про прекрасне і світле…Та нажаль реалії сьогодення, ці паралелі темного… і світлого, сумного… і приємного повертають нас і у сумні новини…бо в нашій країні війна, страшна і безжальна.. Та Господь допомагає нам впоратися, витримати ці жахливі обставини… Хоча, ми тут під покровом Божим, і надійним захистом доблесних наших ЗСУ — щира Подяка, Честь і Слава Вам, наші Захисники України!

А тому, такі моменти дотику мистецтва й поезії, є ковтком свіжого повітря та позитиву, що заряджає добрими емоціями, додає натхнення до роботи та творчості, надихає на нові творчі ідеї і починання.

Захід пройшов цікаво, в творчій атмосфері, в невимушеній, щирій обстановці, із загальною активністю присутніх, весело та доброзичливо. Закінчилось Свято поезії спільними світлинами та подарунками збірочок.

Щиро вдячні Любові Костюк-Чупринчук за презентацію мистецтва поезії.

Марія Михайлишин

Share