Передали автомобіль землякам на фронт

Кожен з нас зрозумів: щоб перемогти ворога, потрібно докладати максимум зусиль і, головне — усім разом.

Минулого тижня, спільними зусиллями жителів і вихідців села Яворова, придбано автомобіль (бус) для захисників із нашого села — В.Дручківа та М.Арсенюка, які повідомили, що їм потрібен вантажний автомобіль для перевезення необхідних речей.

Треба зазначити, що рідні і близькі наших захисників активно долучаються як до збору коштів, так і до придбання речей першої необхідності. Місцеві майстри відремонтували та пофарбували автомобіль, а друзі (І.Вепрук, Л.Гасюк, С.Рибчук) виявили бажання особисто поїхати та передати його землякам.

Щоб кожен захисник із нашого села відчув підтримку, впевненість, що їхня доля нам не байдужа, і вони захищають нас не даремно, громада вирішила передати їм смаколики та потрібні речі. Тому до місць дислокації відправились двома автомобілями (бусами), які завантажили всім необхідним, а саме: продуктами харчування, солодощами, засобами гігієни, покривалами, гуцульськими ліжниками та лопатами.

Потрібно відзначити, що цьогорічні випускники, оскільки батько одного із них зараз на передовій, за підтримки батьків, дирекції та вчителів Яворівського ліцею «Гуцульщина», передали на фронт велику коробку зі смаколиками, а також Державний прапор України з підписами та побажаннями. Прапор стане оберегом для воїнів, буде нагадувати їм про тепло рідного дому, рідного села, рідних і близьких людей.

Отець Василь провів коротке богослужіння перед поїздкою, освятив автомобіль, який передадуть захисникам, а також коробки з провізією, зібраною для них. Повертаючись додому, наші водії вивезли з міста Баштанки Миколаївської області сім’ю з п’яти осіб у безпечне місце — на Снятинщину.

Великої мети важко досягти самотужки. Сьогодні нашою метою є Перемога. Тому маємо бути єдиними, бо тільки в єдності наша сила!

Віта Копильчук,
староста Яворівського старостинського округу.
«Гуцульський край», №24, 17.06.2022 року

Share