Приїхала з Луганщини — і знайшла тут роботу

Пані Наталія раніше про Косів знала небагато. До війни це був незвіданий для неї край. Зараз вона тут живе і працює бухгалтеркою ТзОВ «Зелбудсервіс». Приїхала з м.Лисичанська. На рідній Луганщині йде війна. У 2014-му їхнє місто зайняли сепаратисти, але українські захисники звільнили його, зараз довкола нього — знову бойові дії.

Невдовзі після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну знайомі Наталії Сергіївни Альошкіної подалися на захід України. За ними слідувала і вона. Доїхала до Коломиї. Куди податися далі, не знала. Та за щасливим збігом обставин прихисток знайшла у Косові. Про господарів, де живе з початку березня, відгукується надзвичайно позитивно. Каже, що до її приїзду з сином ця сім’я уже прихистила в себе 13 внутрішньо переміщених осіб, також їхніх котів і собак. Люди — дуже гостинні, щирі.

У Лисичанську пані Наталія мала свій бізнес. Була керівницею фірми, яка працювала у сфері бухгалтерського обліку і аудиту. Війна перекреслила всі її плани та задуми…

У Косові ділова й енергійна жінка, звісно, не могла сидіти, склавши руки. Пішла в службу зайнятості шукати роботу. Там запропонували відкриту вакансію у ТзОВ «Зелбудсервіс». Це товариство має будівельний профіль. Але через війну в Україні переформатувалося.

Виконувач обов’язків директора Володимир Зеленевич пояснює, що через відсутність будівельних замовлень диверсифікувалися в логістику. Зараз товариство за зверненням громадських організацій перевозить гуманітарну допомогу, зокрема ТзОВ «Зелбудсервіс» доставляє вантажі в Україну з-за кордону.

Бухгалтерка Наталія Альошкіна задоволена, що знайшла улюблену роботу. Жінка працює за фахом і твердо вірить у перемогу над агресором.

Ігор СУСАК.
«Гуцульський край», №19-20, 13-20.05.2022 року

Share