Безоплатна правова допомога для внутрішньо-переміщених осіб

В умовах воєнного стану багато хто змушений був покинути свої домівки. При цьому виникає безліч правових питань, пов’язаних із війною – як отримати соціальні виплати, що робити при втраті документів, чи компенсується знищене майно, як бути із трудовими гарантіями тощо.

Ведення воєнного стану не призводить до обмежень прав людей на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Звернутися за безоплатною правовою допомогою можна до Косівського бюро правової допомоги за адресою: м. Косів, вул. Незалежності, буд. 85.

Маєте правові питання – безоплатно проконсультуйтеся з юристом за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 або за номером Косівського бюро правової допомоги (03478) 2-48-10, (068) 156-26-57.

У разі перебування за межами України телефонуйте +38 044 363 10 41.

Нагадуємо, отримати безоплатну правову допомогу можна також дистанційно через інші сервіси:

  • скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за , або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за ;
  • у месенджерах Телеграм та Вайбер;
  • у кабінеті клієнта на сайті системи БПД;
  • юридичні консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid.

Згідно з Законом України “Про безоплатну правову допомогу”, внутрішньо переміщені особи мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складенні документів процесуального характеру.

Share