Нас підтримують

Швейцарія

У Косів надійшло п’ять тонн вантажу зі Швейцарії. Про гуманітарну допомогу подбали наші друзі з цієї альпійської країни.

Надання гуманітарної допомоги організував швейцарський фонд Fusion Fund Ukraine. А ініціював її збір борцівський клуб RS Freiamt, в якому займаються брати Андрій і Олексій. Громада кантону Aargau (Ааргау) регіону Freiamt зібрала кошти та закупила те, що потрібно Україні, яка зазнає воєнної агресії від сусідньої держави. А європейські підприємства-виробники продали продукцію за її собівартістю.

У Косівську громаду зі Швейцарії привезли спальники, каримати, м’ясні консерви для потреб військових Збройних сил і територіальної оборони.

Спортсмени згаданого борцівського клубу «скинулися» і купили 300 ліжок з матрацами, подушки, ковдри.

Тюрінгія (Німеччина)

Кутська громада отримала гуманітарну допомогу від української громади Тюрінгії та Ерфурта, а також німецьких громадян: продукти харчування тривалого зберігання, одяг на будь-який вік, взуття, засоби особистої гігієни, пледи, подушки, ковдри, матраци, дитяче харчування, памперси — дитячі і дорослі, дитячі манежі, рушники, постільну білизну, іграшки, інвалідний візок з електроприводом, побутову техніку та інше.

«Гуцульський край», №12, 25.03.2022 року

Share