Колядували на добро і мир

10 січня на майдані Незалежності в м.Косові зустрілися колядники будинків культури Косівської ТГ, Будинку культури та дозвілля м.Косова та НАФА «Осіннє золото», щоб разом заколядувати та повіншувати гостей і жителів міста з Різдвяними святами.

Виступали гурти колядників з Яворова, Вербовця, Смодної, Косова; вокалісти: Софія Ориняк (с.Микитинці), Вікторія Кіщукта Вікторія Магнич (с.Яворів), дует «Горлиця» (с.Смодна), Тетяна Бойчук (м.Косів), Марія Сумарук (с.Соколівка), Юстинія Волощук (с.Смодна). Родзинкою свята став виступ трембітарів Будинку культури с.Річки, які не тільки святково розпочали загальну коляду, але й безвідмовно фотографувалися з гостями м.Косова, присутніми на святі.

Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у заході «Колядуємо разом».

Будинок культури та дозвілля Косівської міської ради.

 

Також у перший день Старого Нового року, вшановуючи святого Василія Великого, вихованці гуртків, студій: фольклористики, театральної студії «16-», паперопластики, студії образотворчого мистецтва, оркестру народних інструментів «Джерельце» та керівниці гуртків: Надія Рубаняк, Надія Кіт, Іванна Мартищук, Любов Погрибенник Косівського центру дитячої творчості, завітали із щедрими засіваннями і щедруваннями під супровід мелодійної скрипки Зірки Романів до керівних установ та організацій міста.

Та прийшли не лише з віншуваннями, а й з дарунками — творчими, яскраво-колоритними роботами. Юні митці, вихованці гуртків ткацтва (керівниця Іванна Мартищук), початкового технічного моделювання (керівниця Любов Погрибенник), студії образотворчого мистецтва (керівниця Людмила Харук) підготували виготовлені власноруч композиції в техніках декоративного живопису, розпису на склі, паперопластики, витинанки, ткацтва.

Першими щедрівників-посівальників закладу позашкільної освіти зустрічав голова Юрій Плосконос та колектив Косівської міської ради ТГ, який пригостив дітей солодощами. Посіяли щедро і колективи Косівської райдержадміністрації (Наталія Кучма) та відділу освіти Косівської міської ради (Іван Яким’юк).

У святковому гуцульському вбранні, з колядками і віншуваннями, гуртківці та їхні наставники засіяли ще й колективи Податкової державної інспекції (Оксана Мельниченко) і Косівського ліцею імені І. Пелипейка (Віктор Барчук).

Всі радо, із задоволенням приймали гостей, а дитячі торбинки швидко наповнювалися солодощами, мандаринками, серця — позитивними емоціями, а на обличчях сяяли щасливі усмішки. Особлива подяка всім, хто взяв участь у проведенні дійства на прославу Бога!

Р.S. Цієї днини було весело і святково, бо сіяли не лише пшеницею, а й добрим словом, побажаннями добра, миру і злагоди на довгий вік та на многая літ!

Христос народився! Славімо його!

Людмила ХАРУК,
методистка Косівського ЦДТ,

«Гуцульський край», №3, 21.01.2022 року

Share