Урочисте нагородження педагогів району

Свята приходять і відходять, змінюються дати і назви, їх забувають і відроджують. Але День учителя святкують і будуть святкувати завжди. Адже всі ми пройшли крізь серце вчителя, яке було щедрим і люблячим, вразливим і зовсім не образливим.

Саме в першу неділю жовтня відзначають професійне свято працівники освіти України. Тому цьогоріч, напередодні свята, 2 жовтня, відбулося урочисте нагородження освітян району. За традицією, вітання педагоги отримували зі сцени Косівського районного будинку культури.

На заході з нагоди Дня працівників освіти з вітальними словами до освітян звернулися голова райдержадміністрації Петро Іванишин, голова районної ради Павло Ванджурак, начальник відділу освіти РДА Володимир Козьменчук і священнослужителі району, які від щирого серця привітали присутніх зі святом, побажали вірити в себе та в свою справу, гордо нести ймення — Вчитель!

Родзинкою свята були виступи Івана Пророчука, учня Косівського ліцею ім. І.Пелипейка, Назарія Подоляка, учня Тюдівського ліцею, Вікторії Кіщук, Юлії Кіщук, Юлії Лосюк і Вікторії Магнич — учениць Яворівського ліцею «Гуцульщина», які додали святкового настрою присутнім.

Протягом 12-ти років премією імені Ігоря Пелипейка нагороджують педагогів, які зробили вагомий внесок у розвиток освіти Косівщини. Цього разу її отримали: Володимир Володимирович Лаврук, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації; Лідія Іванівна Лесюк, вчитель математики Яворівського ліцею «Гуцульщина» та Руслан Дмитрович Солиджук, керівник гуртка Косівського РЦДТ.

За багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України кращим педагогам району також вручили грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, спільні грамоти Косівської РДА та Косівської районної ради, а також нагрудний знак ЦК профспілки «Профспілковий лідер», грамоти ЦК профспілки працівників освіти і науки України, Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки, Косівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, квіти та грошові премії.

Слово для привітання мала також голова Косівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Світлана Бович, яка побажапа педагогам добра, мудрості, мирного неба, достатку та людської вдячності.

За доброю традицією, на завершення заходу лауреати премії імені Ігоря Аполлоновича Пелипейка поклали квіти до могили нашого земляка, який залишив неоціненний слід в історії освіти Гуцульщини.

Шановні вчител! Щиро дякуємо вам за постійну самопожертву та щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм!

Оргкомітет свята.
«Гуцульський край», №41, 9.10.2020 року

Share