Відкрили спортивний комплекс

У Тюдові відбулося урочисте освячення спортивного комплексу. Спільний молебень провели священники ПІДУ о.Іван та УГКЦ о.Дмитро, які благословили Тюдівську футбольну команду «Сокільське» на плідну працю та успішні перемоги. Адже команда бере участь у першості Івано-Франківської області з футболу і зараз займає другу сходинку в турнірній таблиці.

В урочистому заході взяли участь і виступили: заступник голови Косівської РДА Н.Бойчук, Тюдівський сільський голова ної ради І.Слижук, радник голови О.Довганюк, депутат сільської ви районної ради Д.Колотило, ради Р.Слижук, депутат району, члени виконкому Тюдівської сільської ради Я.Чоборяк, І.Іваскж, представник команди Ю.Івасюк. Заключне слово мав тренер футбольного клубу В.Подоляк.

При сприянні туристичного комплексу «Сокільське» (В.Пателі) та уродженця села Тюдова, який є президентом футбольної команди І.Додяка, завершено будівництво роздягалки, сцени.

Щиро дякуємо їм за підтримку у розвитку спортивно-масової роботи в селі та спонсорську допомогу, а також усім меценатам, керівництву, гравцям і вболівальникам.

В черговий раз у неділю (19 липня) футболісти нашої команди порадували вболівальників перемогою над командою «Карпати–Болехів» з рахунком 4:2.

Вперед до нових перемог, тюдівчани!

О. Довганюк,
Тюдівський сільський голова.
«Гуцульський край», №30, 24.07.2020 року

Share