Вулиця Лісна — чи буде почуто голос?

Забутою Богом і людьми місциною у Косові називають вулицю Лісну. Сюди не хочуть їхати таксисти, з великими труднощами добирається «швидка» до хворих. А проживає тут чимало людей похилого віку.

Старші жителі вулиці із гордістю згадують, що до війни це було одне з найкращих місць у нашому Косові. Унікальна природа, рідкісне сірководневе джерело зробили цей куточок улюбленим місцем відпочинку не лише польських панів, а й відомих людей з інших європейських країн. Тут були побудовані пансіонати та вілли, до яких вела вимощена каменем, обсаджена з двох боків соснами та липами дорога.

Сучасний стан Лісної лякає навіть наших, не звиклих до комфорту горян. Свідченням є той факт, що за роки незалежності на Лісній не зведено жодного житлового будинку.

Глибоченні ями (50-70 см) придатні хіба що для каскадерських зйомок або для екстремальних видів спорту. А що буде взимку, коли дорога вкриється льодом?

Вже кілька років жителі Лісної намагаються виправити становище власними силами: збирають гроші, завозять річковий гравій, яким засипають ями, але цього вистачає до наступних дощів. Питання капітального ремонту вулиці, її освітлення, зимової підсипки підйомів жителі Лісної порушували на зустрічі з депутатом Ю.Колісником. Але відповіді на свої питання не отримали.

Інформація, яка надійшла з райдержадміністрації та районної ради, породила надію, що капітальний ремонт вулиці буде зроблено. До третього жовтня на початок Лісної було завезено кілька машин щебеню, на три дні було виділено вантажний автомобіль, на два дні — навантажувач, на три години — грейдер. На об’їзну дорогу (від вул. Каменистої) вивезено три машини річкового гравію. Допоміжні роботи виконували жителі вулиці.

Але цього мало. Дуже пошкоджена липневою повінню вулиця потребує капітального ремонту, бо косметичного вистачить на один-два місяці. Стурбовані жителі Лісної вимагають повторної комісії для визначення нового обсягу робіт і просять у цю комісію залучити і членів вуличного комітету. Вони дбають не лише про свою вулицю, але й про авторитет всього Косова. Адже це перспективне місце для розвитку відпочинкового туризму. А ще вони виступають за елементарну справедливість: до якого часу одна з найпривабливіших місцин нашого міста буде на правах «дідової дочки»?

З цим питанням жителі вулиці звернулись до голови міськради В.Пітеляка Чи почує пан голова їх голос?

Я. Тимофійчук

Share