Олег Тягнибок побував у Косові

У неділю, 16 листопада, в Народному домі міста Косова відбулася зустріч громади району з народним депутатом 3-го та 4-го скликань, головою Всеукраїнського об’єднання ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком.

Вступне слово виголосив О.Сич, голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода». Проаналізувавши події в Україні за останні кілька місяців, О.Сич прийшов до висновку, що всі гріхи та недоліки списуються на економічну кризу, а владі бракує політичної відповідальності, «Де все те, що так солодко обіцяли?» — риторично запитав він та надав слово О.Тягнибоку.

Переповнений Народний дім Косова зустрів О.Тягнибока такими оплесками, від яких повіяло бандерівським духом. Україна нині в стані перманентної кризи, але найглибша криза — це криза влади. За всі роки незалежності Україна розвивалася без національної ідеології і без економічної стратегії, тому народ практично доведено до зубожіння. За підрахунками ООН, Україна зараз на 76-му місці в списку за рівнем життя, тобто 60% населення — за межею бідності. Маємо величезний зовнішній борг, високу інфляцію, ціни шалено зросли. Заохочується імпорт, замість того, щоби підтримувати українських виробників, які почали масово банкрутувати. Людей залякали світовою економічною кризою, замість того, щоб належно підготуватися до неї, створивши стабілізаційні фонди тощо.

Внаслідок безвідповідальних дій уряду очікується кілька мільйонів безробітних. А як українців обдурили, розмалювавши як порятунок, отримання кредиту від МВФ у сумі більш як 16 млрд. доларів! Хіба скористає з цих грошей наш малий та середній бізнес чи національні виробники? Аж ніяк. Долари підуть олігархам. А хто буде повертати? Ми з вами, та ще й наші діти.

Населенню не розповідають, що одна з умов надання кредиту: тарифи на енергоносії буде регулювати МВФ, а ціна на газ, добутий в Україні, який набагато дешевший, має бути зрівняна з ціною на російський газ, який ми купуємо.

Зусилля уряду спрямовані не на розвиток української економіки, а на те, аби за всяку ціну втримати виборця. Влада не керується національними інтересами — ось основа кризи. Ще недавно уряд розхвалював бюджет-2009, обіцяючи небувале зростання щедрих соціальних виплат, а через декілька тижнів заговорили про підтягнення пасків народом. Але найстрашніша криза — це криза духовності та моралі, а найбільша руїна — в головах наших можновладців, — наголосив О.Тягнибок.

Відповідаючи на запитання про фінансування «Свободи», О.Тягнибок сказав: щоби вести виборчі кампанії, мусимо залучати кошти симпатиків. Тому було створено Економічну раду — партійний орган, який об’єднує підприємців (членів партії або симпатиків). Це представники малого та середнього бізнесу. Вони хочуть жити в Україні, і їм не байдуже, якою буде ця держава і влада у ній. Це ідейні побратими «Свободи», вони думають так само, як ми. А ідейні вороги розпускають чутки про фінансування нас «регіонами» чи Ахметовим. Воістину, на злодіях шапка горить! Проти «Свободи» ведеться психологічна війна саме через тверду позицію у захисті прав українців.

Що пропонує зараз ВО «Свобода» українцям? Проект нової Конституції України, розроблений групою вчених на чолі з професором, доктором юридичних наук Олександром Шевченком, яка повністю відображає «Програму захисту українців».

Основні принципи: суверенітет української нації, форма правління — президентська республіка, повернення ядерного статусу, унітарний устрій (ніяких автономій), персональна відповідальність представників влади всіх рівнів, виборність місцевих суддів.

Україні потрібна люстрація. Саме з неї починали нове життя Прибалтика, Польща, Чехія. Вони позбулися комуністичних привидів. Від влади повинні бути усунені комуністи, кагебісти та кучмісти. Після проведення люстрації з’явиться мільйони робочих місць, а наша молодь буде працевлаштована. Саме на молодь має робити ставку влада, молоді руки та голови.

Роман Матейчук,
депутат районної ради

Читайте обговорення зустрічі Тягнибока з громадою на Косівському форумі.

Share