Обрано нового голову Косівської районної ради

Робота Косівської районної ради наприкінці минулого тижня знову ознаменувалася двома різними сесіями. Правда, одна з них так і не відбулася, бо прихильникам голови районної ради нашоукраїнця Руслана Присяжного вдалося зібрати під свої прапори на так звану шістнадцяту сесію всього 14 депутатів з вісімдесяти обраних.

Більш вдалою виявилася спроба його опонентів наступного дня. На вісімнадцяту сесію прибуло 58 народних обранців, які втретє підряд бажали послухати звіт голови районної ради. Однак Руслан Присяжний вимогу своїх колег проігнорував і в сесійній залі не появився. Спроби депутатів вияснити у працівників апарату районної ради, де ж все таки знаходиться Руслан Присяжний, закінчилися нічим.

Звичайно, це викликало чимале обурення депутатів. Депутати, лідери районних організацій “Єдиного центру” Тарас Бейсюк, ВО “Батьківщина” Дмитро Томич, РО Громадянської партії “ПОРА” Олег Соломченко (головуючий на даній сесії), Народного Руху України Дмитро Бойчук, представники: Селянської партії Василь Дем’янюк, блоку Литвина Михайло Шатрук, Народного Руху України Іван Гродюк, УРП «Собор» Омелян Німець та інші піддали гострій критиці стиль і методи роботи голови районної ради Руслана Присяжного.

Загальну думку промовців підсумував завідувач неврологічним відділенням центральної районної лікарні, депутат Василь Дем’янюк, який зокрема наголосив на тому, що він обирається депутатом районної ради уже вчетверте. «Але такої поганої роботи районної ради, як при нинішньому її керівництві, ще не було. Це не робить нікому з депутатів якоїсь доброї слави. Якщо тверезо глянути на коефіцієнт нашої діяльності, то він практично нульовий. Звичайно, нам давно треба було над цим задуматися і внести кардинальні зміни у стиль і методи діяльності ради. Ми у цьому залі займалися незрозуміло чим, а життя наших горян тим часом існувало десь поряд, але поза нами».

Закінчивши бурхливе обговорення, депутати визнали роботу Руслана Присяжного незадовільною і таємним голосуванням п’ятдесятьма чотирма голосами, що становить якраз необхідних дві третини, припинили його повноваження як голови районної ради з дня появи його на роботі.

Після цього народні обранці задовільнили декілька протестів прокурора району на деякі рішення шістнадцятої і сімнадцятої сесій і таємним голосуванням обрали нашоукраїнця, директора держлісгоспу Дмитра Никифорака головою районної ради.

Михайло Долішній

Share