В Рожнові відбулося свято обдарованої молоді «Крила майбутнього»

Уже стало хорошою традицією обдаровану молодь громади, переможців олімпіад, конкурсів та змагань Всеукраїнського та обласного рівнів нагороджувати, вітати з інтелектуальними, творчими, спортивними досягненнями щороку на святі обдарованих учнів. І цьогорічне свято «Крила майбутнього – 2024», є гідним продовженням започаткованого.

4 червня 2024 року в Будинку культури імені Андрія Красовського села Рожнів відбулося свято обдарованої молоді «Крила майбутнього», на якому вшанували підростаюче покоління, віддали лаври перемоги справжнім талантам, переможцям – обдарованим дітям Рожнівської територіальної громади – нашому незалежному, демократичному, європейському майбутньому.

Розпочали дійство виконанням Гімну нашої держави та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять всіх про полеглих у боях за незалежну і суверенну Україну та всіх мирних громадян, які загинули від злочинів російської держави-агресора.

Всечесний Отець Павло поблагословив присутніх у залі.

Вітали і нагороджували учнів-переможців Рожнівський сільський голова Сергій Радиш, заступник голови Роман Матейчук, начальник відділу освіти Тетяна Чурко та головний спеціаліст відділу освіти Уляна Никифоряк.

Вони вручили грамоти Рожнівської сільської ради та грошові винагороди учням-призерам та переможцям, а також педагогам, які своїми зусиллями та наполегливою працею допомагали дітям досягти високих результатів. Всього виплачено грошової винагороди на суму 139 тис. грн.

Дуже добре підмітив наш народ, що «Від доброго дерева добрий і пагінець одійде, од добрих батька і матері піде й добра дитина». Юні таланти не досягли б своїх результатів без доброго, теплого материнського серця, без твердої, але люблячої руки батька. Тож найтепліші привітання та найщиріші побажання за чуйність, за підтримку, за терпіння, за розуміння адресовані в цей день батькам обдарованих учнів.

Свято прикрасили своїми виступами учасники художньої самодіяльності закладів загальної середньої освіти та хореографічні колективи.

Рожнівська сільська рада

Share